کسب و کارهای بی پایان

امروزه در دنیا مشکل بی کاری و رکود مشاغل به یکی از بزرگترین مشکلات تبدیل شده است. در این مطلب قصد براین است تا با تعدادی از مشاغل ضد رکود آشنا شویم.

suherfe.blogfa.comsuherfe.blogfa.comsuherfe.blogfa.com

تعمیرکاران

حجم وسایل الکترونیکی و مکانیکی پیشرفته در زندگی امروز ما آن قدر زیاد شده است که امکان تعمیر این دستگاه ها به صورت شخصی تقریباً غیر ممکن است. شما همیشه به افرادی نیاز دارید تا لوله کشی منزل شما را کنترل کنند، کسانی که تلویزیون شما را سرویس کنند و یا افرادی که باید سیستم های کامپیوتری شما را مورد بازبینی قرار دهند. پس تا زمانی که این وسایل وجود دارند وجود تعمیرکاران نیز نیاز است.

سوپرمارکت داری

این است که شما اجناسی را به فروش می رسانید « بقالی » امروزه مفهوم داشتن یک سوپرمارکت و یا به زبان سنتی ایرانیان که مورد نیاز اولیه و روزمره است. مواد خوراکی و شوینده ها از جمله بیشترین موادی هستند که در این مغازه ها به فروش می رسند. پس تا زمانی که مردمی هستند که نیاز به این مواد و وسایل دارند باید این گونه از مغازه ها نیز وجود داشته باشند.

مشاغل مرتبط به انرژی

انرژی یکی از حساسترین مسائل امروز دنیا ما است از سوخت های فسیلی مثل نفت و بنزین گرفته تا مبحث انرژی های نو همه و همه باعث شده است تا این قرن به نوعی به زمانی برای رقابت بین انرژی های مختلف تبدیل شود. در این رقابت هم شرکت های زیادی از نقاط مختلف دنیا در حال تلاش برای جذب مشتری بیشتر هستند. مسلم است که این رقابت حساس و نفس گیر به انسان های زیادی در رده های مختلف نیاز دارید.

صنایع سرگرمی

انسان ها در طول زندگی خود حجم زیادی از زمان را به تفریح می پردازند حضور سیستم های بازی در منازل و همچنین پیشرفت های به وجود آمده در صنعت سینما باعث شده است تا همه ساله تقاضا برای این سرگرمی ها بیشتر باشد. پس باید گفت که این تجارت نیز از جمله کارهایی است که طرفداران بسیاری دارد و در عین سودآوری در نقاط بسیاری از دنیا افراد زیادی را به کار گرفته است.

صنایع غذایی و رستوران داری

احساس گرسنگی و سعی در برطرف کردن آن به صورت هر روزه یکی از اصلی ترین نیازهای بشر تبدیل شده است در دنیای امروز که سرعت حرف اول را می زند و انسان ها برای همه چیز عجله دارند وجود مغازه هایی که بتوان در آن آرامش را تجربه کنیم لازم است  امروزه اکثر رستوران داران در جهان در زمره افرادی هستند که همیشه دارای بیشترین مشتری هستند و در اصطلاح کسب و کارشان سکه است.