تحقیق کاروفناوری - پودمان کسب و کار کاروفناوری هفتم

کسب وکار اینترنتی:

کسب وکار اینترنتی یا الکترونیکی به فرایند خرید و فروش با استفاده از اینترنت با قراردادن کالا یا خدمت مورد نظر در آن و مشخص شدن روشهای پرداختی می باشد. مشتری از طریق رو شهای مختلفی مانند پست الکترونیکی با کسب وکار مورد نظر برای سفارش کالا یا خدمت و با مشخص کردن روش پرداخت آن ارتباط برقرار می کند. برای یک کسب وکار کوچک را ه اندازی یک وب سایت فرایندی ساده و ارزان می باشد.

suherfe.blogfa.comsuherfe.blogfa.com

تبلیغ در وب جهان گستر از نظر هزینه ای بی نهایت اثربخش می باشد.سرعت برقراری ارتباط از طریق پست الکترونیکی و جستجو در سایت های مختلف بستگی به کیفیت و کارائی عرضه الکتریسیته، شبکه تلفن محلی و یا اینترنت بی سیم دارد.

یک کسب و کار می تواند اطلاعات مفیدی را از طریق جستجو و گشت زنی در وب سایت ها بدست آورد.بعضی وب سایت ها به عنوان موتورهای جستجوگر معروفند که می توانند به شما کمک کنند که سایر وب سایت ها و یا اطلاعات مورد علاقه خود را پیدا کنید. یک کسب و کار می تواند برای خود وب سایتی راه اندازی کرده تا محصولات کالا/ خدمت خود را در آن تبلیغ کند. تبلیغ از طریق وب جهان گستر این اطمینان را می دهد که یککسب و کار می تواند در کل دنیا انتشار پیدا کند. در این روش حتی یک کسب و کار کوچک محصولات خویش را در کل دنیا تبلیغ کرده و مشتریانی را از تمام نقاط جهان جذب می کند که درباره آن مشتریان هیچ اطلاعاتی نداشته است.